Co w prezencie dla faceta?

Okazuje się, że nie tylko kobiecie trudno jest kupić prezent. Mężczyźni również potrafią być bardzo wybredni – chociaż podobno łatwiej ich zadowolić. Oczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, że idąc na tak zwaną łatwiznę i kupując oklepane perfumy, wodę po goleniu lub krawat sprawisz mu przyjemność. Jednak prawdopodobne jest również to, że takie prezenty dostanie od pozostałych członków rodziny.

Co w takim razie zrobić, żeby sprawić mu wyjątkowy prezent?

Pisaliśmy już o tym, co należy zrobić, aby trafić w gust ukochanej kobiety, okazuje się, że z mężczyznami jest podobnie! Wystarczy odrobina cierpliwości podczas słuchania czy Twój ukochany mówi o czymś z zapałem. Może wpadł na absurdalny i niezrozumiały przez Ciebie pomysł, aby poszerzyć swój zapas kluczy nasadowych, albo z wypiekami na twarzy opowiada o nowej turbo wkrętarce? Zastanów się również, czy nie jest fanem jednego z popularnych programów motoryzacyjnych i  nie chciałby przeczytać książki jednego z autorów programu, albo czy jego hobby nie wymaga rozszerzenia asortymentu na przykład o poradnik?

Jeżeli jednak w dalszym ciągu nie masz pomysłu na oryginalny prezent, zastanów się co przydałoby się Twojemu mężczyźnie? Może w jego szafie brakuje nowego T-Shirtu lub bluzy z długim rękawem? Jeżeli tak, mamy idealne prezenty, które podkreślą nie tylko jego osobowość, ale również sprawią, że będzie miał się w co ubrać!

Ciepła bluza z nadrukiem

Chociaż tegoroczna zima nie jest sroga, to z pewnością nastąpią jeszcze chłodniejsze dni podczas których bluza z długim rękawem będzie jak znalazł. Jeżeli dobierzesz do niej odpowiedni nadruk, Twój mężczyzna z pewnością będzie Ci wdzięczny mogąc włożyć na siebie coś co wyraża jego osobowość. A podobno faceci nie zwracają uwagi na swój strój… cóż okazuje się, że nie do końca jest to prawda.

N238-b-bluza

Bluzy męskie znajdziesz tu.

Personalizowany T-Shirt

Świetnym pomysłem jest również zamówienie dla niego koszulki z indywidualnym nadrukiem. Teraz można to zrobić w bardzo prosty sposób, korzystając z kreatora nadruków – kreator znajdziecie tu. Wystarczy wybrać rodzaj i kolor koszulki, wgrać swoje zdjęcie, ustalić rozmiar i położenie na T-Shircie, następnie złożyć zamówienie i czekać, aż prezent pojawi się w skrzynce pocztowej.

f117-(3)

Personalizowany T-Shirt stworzysz samodzielnie w tym kreatorze.

Koszulki z Waszym zdjęciem

Jeżeli chciałabyś aby podarowany prezent podkreślał łączącą Was miłość zadbaj o to, aby przedstawiał Wasz wizerunek. Nie wiesz o co chodzi? Możesz wykorzystać jedno z waszych wspólnych zdjęć i sprezentować ukochanemu koszulkę ze zdjęciem! Dla siebie kup drugą, nawet gdybyście mieli chodzić w nich tylko po domu to czy nie będzie to romantyczne?

^B7DC2D4969792429285229B394F0193FAEE9F1E02E07B72049^pimgpsh_thumbnail_win_distr

Koszulki ze zdjęciem możesz zamówić tutaj.

Udało nam się pomóc Ci w znalezieniu idealnego prezentu? Jeżeli tak, podziel się artykułem i pomóż innym!

« »

© 2019 Blog Allbag.