O tym co kupić najmłodszym członkom rodziny w gwiazdkowym prezencie pisaliśmy w poprzednim odcinku prezentowego poradnika. Dziś kolej na płeć piękną. Z pewnością wielu panów ma co roku ten sam problem, czyli co kupić ukochanej żonie, narzeczonej, dziewczynie, siostrze, mamie babci i tak dalej… Okazuje się, że bez względu na to jaka jest między Wami nić pokrewieństwa problem pozostaje ten sam.

Zapewne wielokrotnie otrzymywałeś od ukochanej kobiety sygnały odnośnie tego co akurat chciałaby mieć. Oczywiście nie był to jasny przekaz w stylu: „w tym roku chciałabym dostać kolczyki z białego złota z niewielką cyrkonią w kształcie serca, na angielskim zapięciu…”. Tak łatwo niestety nie jest. Musisz sięgnąć pamięcią do wieczornych rozmów i zdań rzucanych mimochodem. Przypomnij sobie czy przez przypadek nie usłyszałeś zdania: „w przyszłym miesiącu do sprzedaży wchodzi książka mojego ulubionego autora”, albo „fajnie byłoby mieć wszystkie trzy części tego filmu na DVD.”

                Najprawdopodobniej jednak nawet na tym etapie nic takiego nie przychodzi Ci do głowy i dochodzisz do wniosku, że coś tam kiedyś mówiła, ale nie jesteś w stanie sobie przypomnieć co to było. Jesteśmy na to przygotowani, dlatego sporządziliśmy listę prezentów, która pomoże Ci dobrać odpowiedni dla Twojej Kobiety.

                Koszulka personalizowana

^B7DC2D4969792429285229B394F0193FAEE9F1E02E07B72049^pimgpsh_thumbnail_win_distr

Koszulki personalizowane kupisz tutaj

                Nie od dziś wiadomo, że największym powodzeniem cieszą się prezenty personalizowane. Dobrane z miłością, przemyślane i dedykowane tylko tej jednej osobie. Jest wiele możliwości podarowania indywidualnego prezentu. Jedną z nich jest personalizowana koszulka, na której możesz nadrukować imię Twojej ukochanej lub nawet wasze wspólne zdjęcie. Koszulka będzie doskonałym prezentem dla kobiet obdarzonych poczuciem humoru. Możesz również sprawić dla siebie taką samą, będzie to prawdziwe wyrażenie uczuć!

                Odzież i gadżety dla par

r15

Koszulki dla par

                Jeżeli jesteście parą potrafiącą eksponować swoje uczucie w oryginalny sposób polecamy gadżety dla par. To niezwykle przemyślane przedmioty, z których jeden uzupełnia drugi czyli dokładnie tak jak Wy się uzupełniacie! O jakich gadżetach mowa? Personalizowane kubki, koszulki i bluzy to przedmioty cieszące się ogromną popularnością wśród zakochanych.

r11-r12

Kubki dla par

Nadruki na odzieży lub kubkach mogą dosłownie przekazywać wasze uczucie, ale możesz wybrać również taki, który w dyskretny sposób zaznaczy, że Twoja druga połówka jest już zajęta. Taka demonstracja przynależności z pewnością ucieszy Twoją małą zazdrośnicę!

Ponadczasowa, praktyczna i zawsze potrzebna torba!

d167-ecru

Torba z charakterem do kupienia tu

 

                O tym, że lepiej wrzucić coś do studni niż włożyć do damskiej torebki wie chyba każdy mężczyzna. Ileż to razy Panowie widzieliście kiedy Wasza ukochana szukała w swojej torbie wielkości podróżnej walizki dzwoniącego telefonu? Szukany przedmiot najczęściej znalazł się kilka chwil po tym kiedy dawno przestał dzwonić, ot urok kobiecej torebki! Z tej znanej wszystkim historii można wyciągnąć jednak pewien morał, jaki? A taki Panowie, że kobiety kochają torby! Ciężko powiedzieć dlaczego, najprawdopodobniej dlatego, że torba zniesie naprawdę dużo! (Próbowaliście kiedykolwiek udźwignąć damską torebkę?)

Wniosek z tego taki, że torebek nigdy za dużo. Jaką w takim razie wybrać? Tutaj zaczynają się schody. Jesteśmy za tym, aby postawić na oryginalność i prostotę. Wtedy możesz mieć pewność, że trafisz w gust swojej ukochanej. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po torbę ekologiczną. Torby eko aktualnie znajdują się na listach najlepiej sprzedających się gadżetów dla kobiet, dlatego możesz być pewien, że będzie to trafiony prezent!

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim z innymi lub skomentuj!