Torby klockowe i fałdowe - takie małe, a są w stanie pomieścić tyle szczęścia.

Malutkie torebki klockowe i fałdowe cieszą się ogromnym uznaniem mimo swoich niewielkich gabarytów. Ich walory doceniają głównie producenci biżuterii, kosmetyków i właściciele sklepów z pamiątkami. Dlaczego? Zarówno torebka klockowa jak i fałdowa doskonale nadaje się do zapakowania takich przedmiotów jak biżuteria, kosmetyki i różnego rodzaju drobiazgi.

Wykonane z papieru kraft o gramaturze 35-70g - są bardzo delikatne, dlatego idealnie nadają się do pakowania drobnych i delikatnych przedmiotów. Lekki charakter torebki nie odwraca uwagi i nie przytłacza przedmiotu, który jest w środku. Wręcz przeciwnie, podkreśla jego formę.

Torba fałdowa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i eko brąz. Jej struktura jest nieco cieńsza niż jej klockowej siostry, gramatura wynosi 35g.  Istnieje możliwość wykonania nadruku sitodrukiem, dzięki temu klienci mogą zaopatrzyć się w personalizowane opakowanie swojego produktu.

 

124B7343

Torba klockowa podobnie jak fałdowa występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Od torby fałdowej odróżnia ją wyższa gramatura – 70g oraz posiadanie dna. Torby tego rodzaju cieszą się popularnością nie tylko w branży kosmetycznej i upominkowej. Bardzo często wykorzystuje się je również do pakowania produktów spożywczych jak pieczywo, czy artykuły sypkie, typu orzeszki, przyprawy itp.

Interesują Cię torby fałdowe lub klockowe?

Zapraszamy do naszego sklepu.

Podobał Ci się artykuł?

Podziel się nim:)