Jak podkreślić luksusowy charakter Twojego produktu?

Jeżeli sprzedajesz produkty luksusowe i chciałbyś, aby były wyjątkowe od A do Z, zadbaj o ich opakowanie. Nawet najdroższe perfumy, czy ubranie szyte na miarę zapakowane w nieeleganckie, nieestetyczne bądź, co gorsza, foliowe opakowanie, znacząco traci na swojej wartości.

Produkując torby dla klientów z branży artykułów luksusowych staramy się dopasować odpowiedni rodzaj wykonania do artykułów, które będą w nie pakowane. Chcielibyśmy pochwalić się Wam oryginalną realizacją, którą mieliśmy okazję wykonać dla cenionej projektantki mody MKowalczyk.

Pani Magdalena potrzebowała eleganckiego i pasującego do wizerunku jej Atelier opakowania. Zdecydowała się zamówić u nas torby papierowe w kolorze białym z uchwytem skręcanym. Spersonalizowaliśmy jej zamówienie dodając logo Atelier MKowalczyk.

10686651_793385937366253_2338800094999782469_n

Torby papierowe są wysokiej jakości bardzo eleganckim opakowaniem, które idealnie nadaje się do pakowania produktów luksusowych. Bardzo często zwraca się do nas wiele firm, poszukujących – tak jak Pani Magdalena – opakowania z wyższej półki. W takim wypadku proponujemy na przykład torby z uchwytem skręcanym (pod warunkiem, że produkty które będą w nie pakowane nie należą do ciężkich, tak jak odzież). Jeżeli klient chce ekskluzywnie opakować cięższy produkt proponujemy mu tak zwane torby prestiżowe lub laminowane.

Torby prestiżowe wykonane są z papieru kraf, wykończone uchwytem sznurkowym i posiadają gramaturę od 90-110d/m2. Torby dostępne są zarówno w wersji białej jak i kolorowej dzięki czemu doskonale wyglądają na nich logotypy w każdym kolorze. Najczęściej wybierane są do pakowania produktów luksusowych jak alkohol, kosmetyki, perfumy, a także produkty ekologiczne. W przypadku tych ostatnich klienci najczęściej decydują się na torby w kolorze eko brąz, ponieważ podkreślają charakter ich ekologicznej działalności.

Innym rodzajem toreb polecanym do pakowania artykułów ekskluzywnych są torby laminowane. Torby te wykonane są z papieru kredowego i pokrywane są laminatem, dzięki czemu mają całkowicie gładką fakturę. Klienci najczęściej decydują się na wykonanie ich w wysokim połysku, dzięki czemu opakowanie jest prawdziwie luksusowe. Istnieje możliwość wykonania torby laminowanej matowej, lub w połysku z matowymi elementami. Takie warianty również cieszą się powodzeniem.

O opakowaniach, zarówno tych luksusowych jak i w wersji basic, wiemy wszystko, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić i wykonać zamówienie nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Nie wierzysz? Sprawdź nas!

« »

© 2019 Blog Allbag.