Jakiś czas temu przedstawialiśmy krótką historię torby ekologicznej. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć o tym jak to się stało, że materiałowe torebki eko podbiły rynek. Oczywiście przyczyniły się do tego postaci ze świata mody.

Nie jestem plastikową torebką – tym hasłem opatrzone były torebki zaprojektowane przez Anye Hindmarch, która w 2007 wprowadziła na rynek kolekcję toreb ekologicznych. Stworzona przez brytyjską projektantkę kolekcja, była edycją limitowaną, chętnie sięgnęły po nią gwiazdy i celebryci. Kolekcja torebek okazała się niebywałym fenomenem w skali całego świata.

Kolejną cegiełkę do popularności torebek eko dołożył znany na całym świecie projektant Karl Lagerfeld. Projektant podszedł z wielkim dystansem do swojej osoby tworząc nadruk na torbie ekologicznej. Jego torba z autoironicznym napisem Karl Who?, podbiła serca fanów zarówno projektanta jak i toreb ekologicznych.

Torby bawełniane są nie tylko użyteczne i przyjazne środowisku, ale również stylowe. Nakierowanie na dbałość o środowisko naturalne wielu ludzi przyczyniło się do zwiększenia zainteresowania rozwiązaniami ekologicznymi. Torby ekologiczne z nadrukiem są idealnym połączeniem przyjaznych naturze rozwiązań i nowoczesnej technologii. Obecnie technologia daje tak ogromne możliwości w kwestii wykonywania nadruków, że każdy może zostać swoim własnym projektantem.

Dzięki możliwością druku DTG klienci mogą zadrukować każdą torbę bawełnianą wybraną przez siebie grafiką. Największym powodzeniem wśród nadruków cieszą się wielokolorowe motywy i zabawne napisy.

Lubisz nasze artykuły? Podziel się nimi ze znajomymi!